• Қажетті құжаттар:
        1. Туу туралы куəліктің көшірмесі
        2. Түрлі-түсті ️3*4 сурет 2 дана
        3. ЖСН (ИИН) көшірмесі

Құрметті 6-сынып оқушылары және ата-аналар!⠀Әлемде орын алған коронавирус пандемиясына байланысты, елімізде төтенше жағдай мен Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларында карантин жарияланғаны баршаңызға белгілі.⠀Індеттің алдын алу мақсатында, “БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ” ХҚҚ еліміздің барлық қалаларындағы “Білім-Инновация” лицейлеріне, келесі оқу жылына оқушыларды қабылдау, тіркеу уақытша кейінге шегерілгенін хабарлайды.⠀Қабылдаудың нақты күндерін алдағы уақытта хабарлайтын боламыз!⠀Өзгерістерден хабардар болу үшін, лицей сайтын қарай жүріңіздер.

Дорогие родители и ученики 6-ых классов!⠀В связи с постановлением Министерства Здравоохранения об усилении мер по недопущении распространения вирусной инфекции, МОФ "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ” сообщает, что регистрация и отбор учеников на предстоящий учебный год откладывается для всех лицеев “Білім-Инновация”.⠀В дальнейшем мы сообщим Вам о датах возобновления регистрации и отбора.

• Байланыс

• Атырау облысы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты
      • info@atyraukizlitsei.kz
      • Атырау қ-сы, А.Владимирский к-сі, 28 Atyrau, Vladimirski st., 28