• Наша школа использует информационную систему учебных заведений EduPage. Подключитесь к своему аккаунту, чтобы увидеть расписание, текущие замены, проверить домашнюю работу и ежедневный план на следующий день.
        • Попробуйте также мобильное приложение EduPage для устройств Android и iOS. Получите всю информацию из своей школы прямо на свой мобильный.
        • ХАБАРЛАНДЫРУ
        • Атырау облысы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты
          • ТАМЫЗ СЕМИНАРЫ

Дарындылық және дарынды балаларға арналған қазақстандық мектептер: Ізденіс, шығармашылық жылдары мен болашағы.

Жыл сайынғы әдет бойынша ҚР Білім және Ғылым министрлігінің ұйымдастыруымен ұстаздарға арналған тамыз семинары басталды. Қазақстанның түкпір-түкпірінен жиналған мұғалімдер қауымы 2 күн бойы жаңа оқу жылының жаңалықтарын талқылайтын болады.

• СҮЙІНШІ

Ұстаздарымыз ҚР Білім және Ғылым министрінің алғысына бөленді

Еліміздің білім беру жүйесіне қосқан үлесі үшін лицейіміздің директоры Қарсабаев Ермек мырза мен директор орынбасары Әбіләзім Абылай Қазақстан Республикасының Білім және Ғылым министрі

• КБО-2018

Aлға қойылған мақсатқа жету үшін төгілген тер, түнімен күнімен дайындалған еңбекті жетістіктер дәлелдейді. Бұл жетістікке жету жолында ата-ана мен мұғалімнің төккен тері аз емес.Тараз қаласында өткен "Қазақстан Білім Олимпиадасынан" қыздарымыз құр қол қайтпады.

Қазақ тілі пәні бойынша:

Таңат Ару- 3 орын, Сабырғали Мерует-3 орын, Мунбаева Іңкəр-3 орын, Оразбайқызы Айша-3 орын, Ибрагимова Сара-3 орын, Абугалиева Нұрай-2 орын

• ЖАРҚЫН БОЛАШАҚ-2018

10-11 сәуір аралығында лицейіміздің ұйымдастыруымен "Жарқын Болашақ-2018" олимпиадасының облыстық кезеңі өтті. Олимпиада "Жас ғалымдар" "Әнші бұлбұлдар" "Сөз шеберлері" "Жазушылар" "Тілші әдебиетшілер" сайыстарынан тұрады. Осы жылы "Жарқын Болашақ" олимпиадасына 10жыл толып отыр. Олимпиадаға 90-нан астам бірінен-бірі өткен зерек оқушылар қатысып, 7 оқушы Астана қаласында өтетін Республиқалық олимпиадаға жолдама алды! Лицей қоржынында:

• Серіктестер

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Логин

• Қоңырау уақыттары

Пятница 27/05/2022